Beraber Birşeyler Yapabiliriz! | Bir Kadın Gezginin Maceraları
Ana Sayfa Sponsorluk

Sponsorluk

Sacred Valley görülecek yerler, Peru

Hayalden gerçeğe bir yolculuk, dünya turu…

Yeni kültürleri ve hayatlatı tanıyıp bunları herkes ile paylaşabilsem. Dünyanın ne kadar güzel olduğunu ona ne kadar sahip çıkmamız gerektiğini her fırsatta anlatma şansım olsa.

Gezilecek, görülecek yerleri paylaşmak, bilmediğimiz yerleri tanıyıp keşfetmek için desteğinizi bekliyorum. Beraber yapabileceğimiz birşeyler olduğunu düşünüyorsunuz yola çıkalım.

Tur, gezi, tanıtım, reklam aklınıza gelebilecek herşey…

2 yorum

asena 11 Eylül 2016 at 01:18

Merhaba

Sitenizin takipcisiyim ,Çeşitli ülkelerde yöneticilik yaptım,11 yıldır İstanbul’da oturuyorum sorumluluk ve stresi üzerimden atmak için ,Muğlaya yerleşmek istiyorum.Aynı zamanda 3 yıldır üzerinde çalıştığım bir romanım var. Finalini umarım burada bitireceğim.
Tek sorunum Muğla’yı fazla tanıyor olmamam, Sahil de ,Köy veya kasaba fazla kalabalık olmayan, Çevresi, İnsanları ,denizi , kumu ,ormanı olan sakin bir yer, Nasıl bir yeri düşlediğimi tahmin etmişsinizdir.

Böyle bir yerin varlığı konusunda bilgi paylaşımı yapmanızı rica ediyorum

esen kalın

Cevapla
tatligezgin 11 Kasım 2016 at 22:26

O bölgede böyle bildiğim bir yer olsa bile 10 sene içinde kalmamıştır 🙂 BUlduysanız bizimle paylaşın hemen atlayıp gelelim sakinlik falan kalmaz o zamanda… Herşey gönlünüzce olur umarım

Cevapla

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.